Regionalna konferencja naukowo-szkoleniowa

pod Honorowym Patronatem

13 czerwca 2024 r., Gdańsk

Hotel Almond

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

13 czerwca 2024 r. (czwartek)
godz. 8:00 – 16:00

Hotel Almond
Toruńska 12, Gdańsk

zasięg: regionalny

Organizatorzy

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy cykl konferencji tworzony we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Okręgowymi Izbami Pielęgniarek i Położnych w całej Polsce – „Opieka Długoterminowa w Praktyce”.
 
Od lat działając na rzecz poprawy jakości opieki długoterminowej w Polsce, marzyliśmy o aktywności, która byłaby dostępna dla pielęgniarek i innych członków zespołów medycznych, dostarczała aktualnej wiedzy, wsparcia i objaśniała nowoczesne rozwiązania w zakresie opieki i terapii. Z tej potrzeby zrodził się pomysł na cykl bezpłatnych konferencji regionalnych organizowanych w Państwa miastach, miejscach pracy, lokalnych izbach. Wraz z zespołem doświadczonych specjalistów chcemy się z Państwem spotykać i rozmawiać o tym, co najtrudniejsze w wyzwaniach opieki długoterminowej, a także proponować praktyczne, skuteczne rozwiązania częstych problemów w opiece.
 
Wśród tematów omawianych podczas konferencji znajdą się m.in.: leczenie ran trudno gojących się u pacjentów długoterminowych, nietrzymanie moczu i ochrona skóry, żywienie dojelitowe i pozajelitowe, nieinwazyjna wentylacja mechaniczna, teleopieka i rozwiązania przyszłości, opieka długoterminowa nad dziećmi, postępowanie z pacjentem z otępieniem i wiele, wiele innych.
 
Głęboko wierzymy, że to spotkanie niezwykle potrzebne – zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji na temat opieki długoterminowej w Polsce już 13 czerwca 2024 r. w Gdańsku.
Do zobaczenia!

Ewa Bóll-Bogdańska
Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku

dr n. o zdr. Mariola Rybka
Przewodnicząca Komitetu Naukowego cyklu konferencji „Opieka Długoterminowa w Praktyce”

 

Pod honorowym patronatem

 

 

Sponsorzy & Partnerzy

 

Program merytoryczny konferencji

Dołącz do konferencji bezpłatnie:

Skontaktuj się z Biurem Organizatora

Vicommi Media

nr tel.: 22 266 20 75
e-mail: kontakt@vicommi.pl
ul. Wierna 23/52
03-890 Warszawa
www.vicommi.pl